Vreme
 
ŠPORT

TEORIJA ŠPORTA - vsebine, ki nam predstavijo športne discipline, pravila in sodniške znake ter zanimivosti najdete TUKAJ.

NPZ ŠPORT
V šolskem letu 2016/17 je 3. predmet NPZ na naši šoli ŠPORT. Na povezavi TUKAJ najdete teorijo, pravila, sodniške znake, animacije in kvize iz športa, zgibanko o športu pa najdete TUKAJ.

Točkovnik za učence:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FXF6D5yMWlm0Nw0eeHRxKkCImA4vNYadHR6x6p7DEf4/edit?usp=sharing

KRITERIJ PRIDOBIVANJA TOČK

ZA ŠPORTNIKA ŠOLE

1.  UDELEŽBA NA TEKMOVANJU
-  za udeležbo na vsakem tekmovanju     1 točka
-  sodelovanje na medrazrednih tekmovanjih  1 točka/1-2 tekmi
2 točki/3 ali več tek.

2.  UVRSTITEV NA TEKMOVANJU
A)  igre z žogo, ekipno gimnastika, atletika, kanu:
medobčinsko, področno, četrtfinale, polfinale:
1. mesto  3 točke
2. mesto  2 točki
3. mesto  1 točka

finale:

1. mesto  4 točke
2. mesto  3 točke
3. mesto  2 točki
4. mesto  1 točka

B)  atletika, gimnastika, smučanje, plezanje, ples, namizni tenis in ostali individualni športi:
področno, polfinale:
1.  mesto  4 točke
2.  mesto  3 točke
3.  mesto  2 točki
4.  mesto  1 točka

državno finale:
1. mesto  10 točk
2. mesto  9 točk
3. mesto  8 točk
4. mesto  7 točk
5. mesto  6 točk
6. mesto  5 točk
7. mesto  4 točk
8. mesto  3 točke
9. mesto  2 točki
10 mesto  1 točka

C)  množične prireditve:
za vsako udeležbo    2 točki

3.  MINUS TOČKE
A)  vzgojni opomin  - 10 točk
B)  brez športne opreme (2 bonusa à vsak nadaljnji)    - 1 točka

Učenci bodo zbirali in sami beležili točke v zbirnik. Kategorije za naj športnika/naj športnico so:
·  MLAJŠI UČENCI/UČENKE (5. – 7. razred) ter
·  STAREJŠI UČENCI/UČENKE (8. in 9. razred).
Evidenca osvojenih točk in vrstni red tekmovanja za športnika/co šole se meri na tri mesece in se objavi na oglasni deski. Na koncu je zmagovalec – športnik/športnica šole učenec/ka, ki zbere največ točk. Zbirali bodo tudi točke za naj športni razred.

TOČKE ZA BREZE
Točke s športnega področja za BREZE na generacijo:
Doseženo končno mesto v generaciji NAJŠPORTNIK
KONČNO ŠTEVILO TOČK
ZA BREZE
6. mesto
1
5. mesto
1
4. mesto
2
3. mesto
3
2. mesto
4
1. mesto
5

Brezovica, 21. 4. 2016

Aktiv ŠPORTA
Alenka Kos
Renata Brajer
Gabrijela Marinko
Blaž Zazvonil

 
ARHIV NOVIC
 
02.10.2015 KROS V LOŠKEM POTOKU
18.09.2015 2. razredi- ŠPORTNI DAN - PLANINA NAD VRHNIKO
17.04.2015 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENCE - 3. MESTO OŠ BREZOVICA
14.04.2015 - 15.04.2015 Pohod na Rožnik in Krpanov kros; 14. in 15. april
17.03.2015 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENCE
17.03.2015 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENKE
09.03.2015 DRŽAVNO PRVENSTVO V VELESLALOMU
02.03.2015 - 06.03.2015 Zimska smučarska šola v naravi - Ribnica na Pohorju
04.02.2015 1/4 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENKE
25.10.2014 Volkswagen 19. LJUBLJANSKI MARATON
11.09.2014 ŠPORTNI DAN ZA 6. IN 7. RAZRED - POHOD NA LIPANCO
10.06.2014 8. razred - športni dan v Podpeči
15.05.2014 DRŽAVNO PRVENSTVO V VELIKEM KANUJU
22.04.2014 Finale državnega šolskega prvenstva v odbojki - PODPRVAKI
14.04.2014 Državno prvenstvo osnovnih šol v športnem plezanju – Zlato polje Kranj
25.03.2014 ZAHVALA
19.03.2014 - 21.03.2014 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI
11.03.2014 ŠOLSKO TEKMOVANJE V ŠAHU
10.03.2014 - 14.03.2014 SONČNA ZIMSKA ŠOLA V NARAVI - RIBNICA NA POHORJU
10.03.2014 - 14.03.2014 DEJAVNOSTI ZA UČENCE 6. RAZRED, KI NE GREDO V ŠVN
10.03.2014 - 14.03.2014 ZIMSKA - SMUČARSKA ŠOLA V NARAVI 6. RAZRED - RIBNICA NA POHORJU
25.02.2014 2. ZIMSKI ŠPORTNI DAN
24.02.2014 - 25.02.2014 ZIMSKI ŠPORTNI DAN 7. - 9. RAZRED
11.02.2014 DRŽAVNO PRVENSTVO V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE
02.02.2014 ZIMSKI ŠPORTNI DAN 7. - 9. RAZRED
18.01.2014 18. POKLJUŠKI MARATON
15.01.2014 - 16.01.2014 PODROČNO TEKMOVANJE V ODBOJKI
10.12.2013 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V AKROBATIKI ZA OSNOVNE ŠOLE
19.11.2013 MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V KOŠARKI ZA STAREJŠE UČENCE
20.06.2013 ŠPORTNI DAN ZA UČENCE 8. RAZREDA
14.06.2013 - 21.06.2013 Uspeh učenca OŠ Brezovica v kartingu
12.06.2013 - 24.06.2013 IZBIRNI PREDMET ŠPORT ZA SPROSTITEV NA IZLETU
10.06.2013 - 24.06.2013 DRŽAVNO PRVENSTVO V GORSKEM KOLESARSTVU - KROS
10.06.2013 DRŽAVNO PRVENSTVO V ATLETIKI za osnovne šole
04.06.2013 ATLETSKI TROBOJ
15.05.2013 - 22.05.2013 DRŽAVNO PRVENSTVO V ŠPORTNI GIMNASTIKI
24.04.2013 - 30.05.2013 PLESALI SMO Z 2. razredom
15.03.2013 ZAHVALA podjetju PRO ZVOK in drsališču LUCKY LUKA
11.02.2013 - 15.02.2013 Zimska šola v naravi - 6. razred
24.01.2013 ZIMSKI ŠPORTNI DAN - 7. do 9. RAZRED
01.12.2012 - 18.12.2012 ŠPORTNA GIMNASTIKA - KLUBSKO TEKMOVANJE
08.11.2012 - 14.11.2012 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI - SMUČANJE - CELJSKA KOČA
22.10.2012 - 23.10.2012 NOGOMET PROTI RASIZMU
09.10.2012 - 15.10.2012 17. LJUBLJANSKI MARATON
28.09.2012 ŠPELIN TEK
25.04.2012 - 10.05.2012 16. Krpanov kros na Turjaku
17.02.2012 ZIMSKE POČITNICE
31.01.2012 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI
30.01.2012 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI - 6. RAZRED
26.01.2012 ZIMSKI ŠPORTNI DAN ZA 7. DO 9. RAZRED
25.01.2012 POLFINALE DP V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE
25.01.2012 ZIMSKI ŠPORTNI DAN - 3. RAZRED
12.01.2012 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI - 6. RAZRED - 30.1.-3.2.2012
13.12.2011 DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI
07.12.2011 POLFINALE DP V AKROBATIKI
30.11.2011 LOGOS REKREATIVNA ODBOJKARSKA LIGA
22.10.2011 16. LJUBLJANSKI MARATON
23.09.2011 PODROČNI KROS - LOŠKI POTOK
08.09.2011 PLANINSKI KROŽEK NA OŠ BREZOVICA
20.06.2011 PLAVALNA ŠOLA V NARAVI - DEBELI RTIČ september 2011
19.05.2011 ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA - DRŽAVNO PRVENSTVO V KANUJU
16.05.2011 PODROČNO PRVENSTVO V ATLETIKI
14.05.2011 VELIKI FINALE - VELIKIM ZMAGOVALKAM
08.05.2011 NAŠA UČENKA S SLOVENSKO REPREZENTANCO NA EVROPSKEM PRVENSTVU
20.04.2011 ŠPORTNI DAN - POHOD NA SLIVNICO
13.04.2011 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI
09.04.2011 KOŠARKARICE V VELIKEM FINALU
09.04.2011 ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA
09.04.2011 LJUBLJANSKA LIGA KOŠARKARSKIH KROŽKOV
17.03.2011 PLANICA
15.03.2011 - 16.03.2011 DRŽAVNO PRVENSTVO V ODBOJKI ZA OSNOVNO ŠOLO
12.03.2011 ODLIČNO. NOVI DVE ZMAGI NAŠIH KOŠARKARIC.
12.03.2011 LJUBLJANSKA LIGA KOŠARKARSKIH KROŽKOV
09.03.2011 1. razred - Zimski športni dan: Sankanje
09.03.2011 ŠKL
14.02.2011 - 18.02.2011 6. razred - ZIMSKA SMUČARSKA ŠOLA V NARAVI
14.02.2011 - 18.02.2011 TEDEN AKTIVNOSTI ZA UČENCE 6. RAZREDOV, ki ne gredo v ŠVN
10.02.2011 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KOŠARKI
09.02.2011 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE
05.02.2011 15. POKLJUŠKI MARATON
02.02.2011 - 03.02.2011 ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI
28.01.2011 ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KOŠARKI ZA UČENCE
27.01.2011 7. - 9. razred - ZIMSKI ŠPORTNI DAN
25.01.2011 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE
18.12.2010 LJUBLJANSKA LIGA KOŠARKARSKIH KROŽKOV
 
ARHIV DOGODKOV
 
23.05.2017 8.25 - 13.00 ŠD - 5.c razred - Kolesarjenje
05.05.2017 7.30 ŠD - 7. in 8. razred - 61. Pohod ob žici
04.05.2017 8.25 ŠD - 5. razred - Kolesarjenje
04.05.2017 8.25 ŠD - 1. razred - Pohod na Koreno
21.04.2017 8.15 ŠD - 4. razred - Pohod na Brezoviški hrib
13.04.2017 8.10 ŠD - 9. razred - ŠPORTNE IGRE
04.04.2017 8.10 ŠD - 2. razred - Plesni dan
od 03.04.2017
do 07.04.2017
 8.05 Plavalni tečaj - 1.g
27.01.2017 8.25 ŠD - 4. razred - Drsanje in igre na ledu
24.01.2017 7.00 Zimski športni dan 7. - 9. razred - SMUČANJE
24.01.2017 8.20 Zimski športni dan 7. - 9. razred - DRSANJE
24.01.2017 9.00 Zimski športni dan 7. - 9. razred - POHOD
23.01.2017 8.15 ŠD - 3. a, b, d - Krpljanje in igre na snegu
18.01.2017 7.30 ŠD - 1. razred - Drsanje
21.12.2016 8.25 ŠD - 1. razred - Pelsni dan
12.12.2016 7.45 ŠD - 4. razred - Plesni dan
od 07.11.2016
do 18.11.2016
 8.25 Plavalni tečaj - 3. c, d
od 17.10.2016
do 28.10.2016
 8.25 Plavalni tečaj - 3. a, b
29.09.2016 8.20 ŠD - 8. in 9. razred - pohod - Sveti Jošt nad Kranjem
23.09.2016 7.40 ŠD - 4. razred - Pohod na Osolnik
22.09.2016 8.25 ŠD - 2. razred - Pohod na Planino nad Vrhniko
15.09.2016 8.25 ŠD - 3. razred - Pohod na Katarino
21.06.2016 8.20 ŠD - 6. in 8. razred - športne igre JAMA 2016
20.06.2016 8.25 ŠD - 4. razred - Štafetne igre
07.06.2016 8.25 ŠD - 1. razred - Pohod na Koreno
27.05.2016 8.10 ŠD - 3. razred - Pohod na Šmarno goro
05.05.2016 8.25-13.00 ŠD - 5.c razred - Spretnostna vožnja s kolesom, priprava na kolesarski izpit
19.04.2016 8.25 ŠD - 5. razred - Spretnostna vožnja s kolesom, priprava na kolesarski izpit
15.04.2016 8.15 ŠD - 4. razred - Vzpon na Brezoviški hrib
13.04.2016 13.15 19. Krpanov kros
13.04.2016 7.20 ŠD - 8. razred - Bowling
13.04.2016 7.30 ŠD - 9. razred - Bowling
od 07.03.2016
do 11.03.2016
 8.00 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA 6. RAZREDE - RIBNICA NA POHORJU 7.3.2016 - 11.3.2016
29.01.2016 8.25 ŠD - 4. razred - Drsanje in igre na ledu
21.01.2016 7.00 2. ŠD - 7. - 9. RAZRED - zimski športni dan
18.01.2016 8.25 ŠD - 1.razred - Drsanje
08.01.2016 8.25 ŠD - 3. razred - Krpljanje in zimske igre
05.01.2016 8.25 ŠD - 1.razred - Plesni dan
15.12.2015 8.25 ŠD - 4. razred - Plesne igre
13.11.2015 12.15 Predtekmovanje medobčinskega prvenstva v košarki za učence
od 09.11.2015
do 20.11.2015
 8.25 3. c in 3. d - plavalni tečaj
29.09.2015 8.00 1. ŠD - 6. in 7. razred - Pohod na Slavnik
23.09.2015 8.20 1. ŠD - 8. in 9. razred - RATITOVEC
23.09.2015 8.25 ŠD - 3. razred - Pohod na Planino nad Vrhniko
od 22.09.2015
do 23.09.2015
 8.25 ŠD - 1. c, d / 1. a, b, g - Pohod po Barju
17.09.2015 8.15 ŠD - 2. razred - Jesenski pohod na Planino nad Vrhniko
10.09.2015 7.40 ŠD - 4. razred - Pohod na Osolnik
19.06.2015 8.25 ŠD - 4. razred - Štafetne igre
12.06.2015 8.25 9. razred - ŠD - Generalka valeta
11.06.2015 8.30 9. razred - ŠD - Športne igre v ŠP Jama
29.05.2015 8.15 ŠD - 4. razred - pohod na Katarino
od 18.05.2015
do 29.05.2015
 8.25 1. razred - plavalni tečaj
14.05.2015 8.20 DRŽAVNO PRVENSTVO V VELIKEM KANUJU
12.05.2015 7.30 ŠD - 5. razred - Pohod na Slivnico
08.05.2015 8.20 ŠD - 7. in 8. razred - POHOD OB ŽICI
08.04.2015 8.20 ŠD - 1. razred - Pohod na Koreno
17.03.2015 12.00 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENKE IN UČENCE
05.03.2015 7.00 5. ŠD - 6. razred - DRSANJE
04.03.2015 8.20 4. ŠD - 6. razred - ŠPORTNE IGRE
03.03.2015 8.20 3. ŠD - 6. razred - TEK NA SMUČEH ali NORDIJSKA HOJA
19.02.2015 7.30 ZIMSKI ŠPORTNI DAN 7. - 9. RAZRED
11.02.2015 7.45 Regijsko tekmovanje v alpskem smučanju - veleslalom
07.02.2015 8.20 POKLJUŠKI MARATON
03.02.2015 7.35 ŠD - 4. r - Drsanje, pohod
30.01.2015 7.15 ZIMSKI ŠPORTNI DAN 7. - 9. RAZRED
19.01.2015 8.25 - 13.00 ŠD - 1.r - DRSANJE
18.11.2014 8.25 4. razred - Plesne igre
10.10.2014 14.00 POHOD NA ŠMARNO GORO
09.10.2014 7.40 1. ŠD - 6. in 7. razred - Pohod na Lipanco
04.10.2014 8.25 2. ŠD za 6. - 8. RAZRED - BREZOV'ŠKA OLIMPIJADA
23.09.2014 7.30 8. in 9. razred - 1. ŠD Pohod na Nanos
19.09.2014 8.15 3. razred - Pohod na Planino nad Vrhniko
16.09.2014 8.25 2. razred - Jesenski pohod Planina nad Vrhniko
16.09.2014 8.25 1. razred - ORIENTACIJA
16.09.2014 8.25 4. razred - 1. ŠD Pohod na Planinco
11.09.2014 7.45 1. ŠD - 6. in 7. razred - Pohod na Lipanco
od 06.09.2014
do 08.09.2014
 8.45 Športni tabor KRK 2014
19.06.2014 8.20-13.00 ŠD 4r Štafetne igre
17.06.2014 8.20-13.00 Mini olimpijada 2r
17.06.2014 8.20-13.00 ŠD 6r-8r Športne igre
12.06.2014 8.20 ŠD 9r Ples
11.06.2014 8.20 ŠD 9r Športne igre, Jama
10.06.2014 8.00 ŠD 8r veslanje, nordijska hoja, veslanje, odbojka na mivki – Podpeč
04.06.2014 8.20 ŠD 3. r Pohod na Šmarno goro
04.06.2014 8.20-13.00 ŠD 5. r Kolesarski izpit
23.05.2014 8.20 2.r ŠD pohod po Barju
21.05.2014 8.20 - 13.00 ŠD: VZPON NA KATARINO - 4. razred
21.05.2014 8.20-13.00 ŠD 4r Pohod
20.05.2014 8.20-13.00 ŠD 5r Pohod na Slivnico
16.05.2014 8.20-12.10 ŠD 1. a, b, d - Rolanje, kolesarjenje
15.05.2014 8.20 Državno prvenstvo v velikem kanuju - Bohinjsko jezero
14.05.2014 8.20-13.00 ŠD 7r,9r Orientacija
09.05.2014 8.00-13.00 ŠD 7r, 8r Pohod po Poteh spomina in tovarištva
07.05.2014 13.30 Športna gimnastika finale
25.04.2014 8.20 ŠD 5r Kolesarjenje-varna pot v šolo
24.04.2014 8.20-12.30 ŠD 5c – Kolesarski izpit
22.04.2014 10.30 FINALE ŠOLSKEGA DP V ODBOJKI
17.04.2014 8.20-13.00 ŠD 5c Kolesarjenje
16.04.2014 13.00-15.00 Medobčinsko tekmovanje v mini odbojki - učenke in učenci
16.04.2014 13.30-17.30 17. Krpanov kros - Turjak
15.04.2014 13.00-16.00 Medobčinsko tekmovanje v mali odbojki - učenke in učenci
15.04.2014 8.20-13.00 ŠD 5r Kolesarjenje
25.03.2014 dopoldan Drsanje v Savskem naselju POŠ
19.03.2014 12.30-16.30 Polfinale DP v odbojki – učenci
18.03.2014 13.30 Športno popoldne z OŠ IC Vrhnika na Vrhniki
11.03.2014 13.30 ŠOLSKO TEKMOVANJE V ŠAHU
od 10.03.2014
do 14.03.2014
 7.40 ZIMSKA - SMUČARSKA ŠOLA V NARAVI
26.02.2014 dopoldan ŠD 4r Drsanje
25.02.2014 cel dan Športni dan 7. do 9. razred
13.02.2014 13.00 ¼ finale DP v ODBOJKI učenci
od 10.02.2014
do 14.02.2014
 8.20-13.00 1.cd plavanje
31.01.2014 8.20-13.00 ŠD 1r Veselje na snegu
18.01.2014 8.30-16.30 Pokljuški maraton
23.12.2013 10.00-16.00 PODROČNO tekmovanje v košarki za učence
23.12.2013 10.00-16.00 Področno tekmovanje v košarki za učence
11.12.2013 13.00-16.30 Medobčinski turnir v odbojki
od 02.12.2013
do 13.12.2013
 8.10 - 13.00 PLAVALNI TEČAJ - 3. b, c
28.11.2013 11.30 Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu starejši učenci
22.11.2013 11.00 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V AKROBATIKI
21.11.2013 16.30 6. razred - RODITELJSKI SESTANEK - ZIMSKA ŠOLA V NARAVI
od 18.11.2013
do 29.11.2013
 8.10 - 13.00 PLAVALNI TEČAJ - 3. a, d
12.11.2013 10. 15 Medobčinsko tekmovanje v košarki za starejše učence
14.10.2013 8.15 2. ŠD - Športne igre in orientacijski pohod ; 4. a,b,c,d
24.09.2013 7.40 ŠD: POHOD NA BREZOVIŠKI HRIB, 4.razred
24.09.2013 7.40 ŠPORNI DAN 4. RAZRED: POHOD NA BREZOVIŠKI HRIB
20.09.2013 8.20 ŠD: POHOD NA PLANINCO - 3. razred
17.09.2013 7.40 ŠD: POHOD NA BREZOVIŠKI HRIB, 4.razred - ODPADE (SLABO VREME!)
20.06.2013 8.00-13.00 Športni dan 8. razred
20.06.2013 8.20-13.00 ŠD: ŠPORTNE IGRE - 4. r
19.06.2013 8.00-13.00 Športni dan za 6., 7. in 8. razred
14.06.2013 8.10 -13.00 ŠD: ROLANJE - 4. razred
12.06.2013 8.15 Športni dan 9. razred
05.06.2013 8.20 ŠD: KOLESARJENJE - 5.C
21.05.2013 7.40-13.00 ŠD: VZPON NA KATARINO NAD LJUBLJANO - 4. razred
15.05.2013 8.00-13.00 Gimnastika za dekleta
18.04.2013 8.20 ŠD: POHOD NA KORENO - 1. r
17.04.2013 8.00 ŠD: PLESNI DAN S KAZINO - 1. c, 2. r
18.02.2013 8. 20 - 13. 00 ŠD: IGRE NA SNEGU - 2. razred
29.01.2013 7.20 - 14.00 ŠD: TEK NA SMUČEH - 3. d in c
28.01.2013 7.30 - 14.00 ŠD: TEK NA SMUČEH - 3.a in b
od 19.11.2012
do 30.11.2012
 8.00 - 13.00 PLAVALNI TEČAJ - 3. c, d
od 05.11.2012
do 16.11.2012
 8.00 - 13.00 PLAVALNI TEČAJ - 3. a, b
03.10.2012 8.20 - 12.30 ŠPORTNI DAN - 2. razred
28.09.2012 7.30-12.30 ŠPORTNI DAN - 4. razred
26.09.2012 8.20 1. ŠPORTNI DAN - 8. in 9. razred - PLANINA nad Vrhniko
20.09.2012 8.00 ATLETSKO EKIPNO PODROČNO PRVENSTVO
18.09.2012 8.20 1. ŠPORTNI DAN - 6. in 7. razred - PLANINA nad Vrhniko
14.09.2012 8.00 - 12.55 ŠPORTNI DAN - 3. razred
19.06.2012 8.00 - 12.30 ŠPORTNI DAN 4. RAZRED: Pohod in športne igre
18.05.2012 8.00 ŠPORTNI DAN 5. razred - POHOD NA SLIVNICO
26.04.2012 8.00 - 12.30 5. razred - Športni dan: Kolesarjenje
17.04.2012 8.00 - 12.40 Plesni dan s Kazino - 2. razred
16.04.2012 8.00 - 12.40 Plesni dan s Kazino za učence 3. razreda in 4.c
29.03.2012 8.00 - 12.35 ŠPORTNI DAN - 1. razred
od 13.02.2012
do 17.02.2012
 8.00 - 13.00 PLAVALNI TEČAJ - 1.c in 1.d
od 30.01.2012
do 03.02.2012
 7.15 ZIMSKA ŠOLA V NARAVI - 6. RAZRED
26.01.2012 7.00 ZIMSKI ŠPORTNI DAN
25.01.2012 8.00 - 12.30 3. razred - ŠPORTNI DAN
20.12.2011 12.30 MEDOBČINSKO PRVENSTVO V ODBOJKI ZA UČENKE IN UČENCE
od 21.11.2011
do 02.12.2011
 8.00 - 12.35 PLAVALNI TEČAJ - 3.c
22.10.2011 12.00 16. LJUBLJANSKI MARATON
od 10.10.2011
do 21.10.2011
 8.00 - 13.00 3. razred - PLAVALNI TEČAJ
22.09.2011 7.30 1. ŠPORTNI DAN ZA 8. IN 9. RAZRED
21.09.2011 8.00 - 12.15 2. razred - športni dan
14.09.2011 7.00 1. ŠPORTNI DAN ZA 6. IN 7. RAZRED
08.09.2011 8.00 - 12.30 ŠPORTNI DAN - 3. razred
06.09.2011 17.00 RODITELJSKI SESTANEK ZA PLAVALNO ŠOLO V NARAVI
19.05.2011 8.00-16.00 DRŽAVNO PRVENSTVO V KANUJU NA MIRNIH VODAH
17.05.2011 7.00 - 13.30 KEKČEVA DEŽELA - 3. razred
16.05.2011 10.00 PODROČNO PRVENSTVO V ATLETIKI
13.04.2011 10.00 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENKE
11.04.2011 8.00 - 12.35 KOLESARJENJE - 5.c
09.04.2011 10.00 FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V BOWLINGU
06.04.2011 13.00 DRUGA POLFINALANA TEKMA ŠKL LIGE ODBOJKA
05.04.2011 8.00 - 12.35 PLESNI DAN S PLESNO ŠOLO KAZINA
29.03.2011 8.00 - 12.35 PLESNI DAN S PLESNO ŠOLO KAZINA
24.03.2011 12.45 1. TEKMA POLFINALA ŠKL ODBOJKA
16.03.2011 11.30 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENCE
15.03.2011 11.30 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA UČENKE
12.03.2011 11.00 LJUBLJANSKA LIGA KOŠARKARSKIH KROŽKOV
11.03.2011 12.00 MEDOBČINSKO PRVENSTVO V KOŠARKI ZA MLAJŠE UČENCE
09.03.2011 13.00 2. tekma ČETRTFINALA ŠKL ODBOJKA
03.03.2011 12.00 1. tekma četrtfinala ŠKL lige
od 28.02.2011
do 04.03.2011
 8.00 - 13.00 1. c - PLAVALNI TEČAJ
od 14.02.2011
do 18.02.2011
 7.30 6. razred - smučarska šola v naravi na Rogli
od 14.02.2011
do 18.02.2011
 7.55 - 13.00 1. a, b - PLAVALNI TEČAJ
10.02.2011 11.00 POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KOŠARKI za učence
03.02.2011 12.00 ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI za učence
02.02.2011 12.00 ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI za učenke
28.01.2011 11.00-15.00 ČETRTFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KOŠARKI ZA UČENCE
od 24.01.2011
do 04.02.2011
 9.00 - 10.30 3.c - PLAVALNI TEČAJ
od 10.01.2011
do 21.01.2011
 7.55 - 13.00 Plavalni tečaj 3. razred
09.12.2010 13.00-16.00 Medobčinsko prvenstvo v odbojki za učence
09.12.2010 17.30 6. razred - RODITELJSKI SESTANEK ZA ZIMSKO SMUČARSKO ŠOLO V NARAVI
08.12.2010 11.30-16.00 Finale medobčinskega prvenstva v malem nogometu
07.12.2010 13.00-16.00 Medobčinsko prvenstvo v odbojki za učenke
24.11.2010 13.00 Medobčinsko prvenstvo v košarki za učence
17.11.2010 14.00 2. tekma ŠKL ODBOJKA
 
ARHIV GALERIJ
 
29.01.2016 DRSANJE - 4. C
18.01.2016 DRSANJE Z LUCKY LUKOM - 1. G
15.12.2015 PLESNI DAN - 4. C
22.09.2015 POHOD ČEZ PLEŠIVICO
17.09.2015 PLANINA NAD VRHNIKO - 2. c
25.05.2015 - 29.05.2015 PLAVALNI TEČAJ - 1. c
12.05.2015 ŠPORTNI DAN - KOLESARJENJE - 1.c
13.04.2015 TESTIRANJE ZA ŠVK – Tek na 600m
05.02.2015 VESELJE NA SNEGU – 2. c
03.02.2015 DRSANJE - 4. c
19.09.2014 PLANINA NAD VRHNIKO - 3. c
16.09.2014 POHOD ČEZ PLEŠIVICO
19.06.2014 ŠPORTNI DAN - 4. c
29.05.2014 POHOD NA SEKIRCO - 1. c
21.05.2014 Vzpon na Planinco in Sv. Ano - 4.razred
20.05.2014 Vzpon na Slivnico - 5. c
17.04.2014 PRIPRAVA NA KOLESARSKI IZPIT
25.03.2014 DRSANJE NA DRSALIŠČU LUCKY LUKA
26.02.2014 DRSANJE - 4. b in 4. c
11.02.2014 - 14.02.2014 PLAVALNI TEČAJ - 1. c
02.12.2013 - 13.12.2013 PLAVALNI TEČAJ - 3. c
05.06.2013 KOLESARJENJE DO PODPEŠKEGA JEZERA - 5. c
29.05.2013 POHOD NA SLIVNICO - 5. razred
21.05.2013 POHOD NA KATARINO NAD LJUBLJANO – 4. r
15.05.2013 ŠPORTNI DAN - Sončkov dan - 1.c
08.05.2013 POHOD NA ŠMARNO GORO - 3. c
25.04.2013 ŠPORTNI DAN – VAJA ZA KOLESARSKI IZPIT
18.04.2013 POHOD NA KORENO
17.04.2013 PLESNI DAN V PLESNI ŠOLI KAZINA
15.03.2013 DRSANJE
20.02.2013 TEK NA SMUČEH - 2.c
11.02.2013 - 15.02.2013 PLAVALNI TEČAJ - 1. c
11.02.2013 - 15.02.2013 Zimska šola v naravi - 6. razred
29.01.2013 TEK NA MEDVEDJEM BRDU - 3. c
29.01.2013 ZIMSKI ŠPORTNI DAN ZA PRVOŠOLČKE
19.11.2012 - 30.11.2012 PLAVALNI TEČAJ - 3. c
25.09.2012 1. razred - 1. ŠPORTNI DAN
21.09.2012 POHOD ČEZ PLEŠIVICO - 1. c
20.06.2012 5. športni dan - 4. razred
01.06.2012 ROLANJE - 2.c in 3.c
28.05.2012 MALA OLIMPIJADA - 2. c
17.04.2012 PLESNI DAN S KAZINO - 2. c
16.04.2012 PLESNI DAN S KAZINO - 3. c in 4. c
10.04.2012 Zelišča
13.02.2012 - 17.02.2012 PLAVALNI TEČAJ - 1. c
25.01.2012 SANKANJE V KANDRŠAH
13.12.2011 - 18.12.2011 POLFINALE IN FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V AKROBATIKI
12.12.2011 - 14.12.2011 2. razred - CŠOD Medvedje brdo
21.11.2011 PLAVALNI TEČAJ - 3. c
28.09.2011 ŠPORTNI DAN - 1. razred
21.09.2011 ŠPORTNI DAN - 2. razred
19.09.2011 - 23.09.2011 ŠOLA V NARAVI - 4. razred
12.09.2011 - 16.09.2011 PLAVALNA ŠOLA na Debelem Rtiču
08.09.2011 ŠPORTNI DAN - 3. razred
13.05.2011 POHOD NA SETNICO - 2.c
07.04.2011 PLESNI DAN S KAZINO - 3.c
05.04.2011 PLESNI DAN S KAZINO - 2. c
04.04.2011 PLESNI DAN S KAZINO -1. c
29.03.2011 PLESNI DAN S KAZINO - 4. c
09.03.2011 "LOPATKANJE"
09.03.2011 SANKANJE PRVIH RAZREDOV
28.02.2011 - 04.03.2011 PLAVALNI TEČAJ PRVOŠOLCEV
14.02.2011 - 18.02.2011 ŠOLA V NARAVI - 6. razred
05.02.2011 15. POKLJUŠKI MARATON
24.01.2011 - 04.02.2011 PLAVALNI TEČAJ TRETJEŠOLCEV IZ POŠ
18.12.2010 LJUBLJANSKA LIGA KOŠARKARSKIH KROŽKOV
07.10.2010 DRŽAVNO PRVENSTVO ODBOJKE NA PESKU ZA OSNOVNO ŠOLO
29.09.2010 POHOD NA PLEŠIVICO
25.09.2010 MINI OLIMPIJADA
23.09.2010 DP v gorskem kolesarstvu
06.09.2010 - 10.09.2010 ŠOLA V NARAVI