Vreme
 
SVET STARŠEV

Če načrtuješ za eno leto, posej žito.

Če načrtuješ za deset let, posadi drevo.

Če načrtuješ za prihodnost, vzgajaj mladino.


Pristojnosti sveta staršev - izvleček predpisov s področja vzgoje in izobraževanja, ki opredeljujejo delo sveta staršev.

Poslovnik Sveta staršev  OŠ Brezovica

Dopis - za varne šolske poti

Predsednica Sveta staršev OŠ Brezovica: Mateja Lekan Štrukelj  mateja.lekan-strukelj@gov.si

Podpredsednica MOŠ: Branka JOVANOVIĆ branka.jovanovich@gmail.com

Podpredsednik POŠ: Željka KONČAR zkoncar@gmail.com


Predstavniki Sveta strašev OŠ Brezovica v svetu zavoda:

Ignacija Fridl Jarc ignacija.fridl@pot.si

Mateja Lekan Štrukelj mateja.lekan-strukelj@gov.si

Kristjan Musek Lešnik kristjan.musek-lesnik@ipsos.si

 

Predsednica šolskega sklada:

Sabina Brodt sabina.brodt@gmail.com

 

Predstavniki staršev v prehrambeni komisiji:

Maja STEBERNAK maja.stebernak@gmail.com

Aleksandra OBRAN sasa.obran@gmail.com

 

Predsednica delovne skupine sveta staršev za vzgojo:

Tanja Podboj  tanja.podboj@gmail.com


Predsednik delovne skupine za prometno varnost na šolskih poteh:

Miloš Markič milos.markic@geo-zs.si


Svet staršev OŠ Brezovica je član Aktiva svetov staršev ljubljanskih osnovnih šol (ASSLOŠ).

Predstavnica sveta staršev naše šole v ASSLOŠ je  Andreja Voglar andreja.voglar@gmail.com

Svet staršev OŠ Brezovica je preko ASSLOŠ povezan tudi v Zvezo aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS).

ZASSS je član mednarodne organizacije staršev European Parents Association (EPA)


 
Zapisnik 1. konstitutivne seje Sveta zavoda 13. 4. 2017
 
Zapisnik 2. seje sveta staršev 14.3.2017
 
Zapisnik 1.seje sveta staršev,28.10.2016
 
E-naslovi predstavnikov staršev 2016/17
 
Zapisnik 1. seje sveta staršev, 28.9.2016
 
Zapisnik 3.seje sveta staršev 6.6.2016
 
Zapisnik 2.seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, 24.2.2016
 
Zapisnik 1. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, 24. 9. 2015
 
Zapisnik 3. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, 3. 6. 2015
 
Zapisnik 2. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, 17. 3. 2015
 
Zapisnik 1. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, 25. 9. 2014
 
Zapisnik 3 redne seje Sveta staršev 03jun2014 - spletna verzija.pdf
 
Zapisnik 2. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, dne 25. 2. 2014
 
Zapisnik 1. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, dne 26.9.2013
 
Zapisnik 4. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica pri Ljubljani, dne 4. 6. 2013
 
Zapisnik 3. seje Sveta staršev OŠ Brezovica pri Ljubljani, dne 13. 3. 2013
 
Zapisnik 2. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 18. 12. 2012
 
Zapisnik 1. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 25. 9. 2012
 
Zapisnik 4. seje Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 29. 5. 2012
 
Zapisnik 1. izredne seja Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 15. 5. 2012
 
Zapisnik 3. seje Sveta staršev, dne 27. 3. 2012
 
Zapisnik 2. sestanka Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 24. 1. 2012
 
Zapisnik 3. sestanka Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 14. 3. 2011
 
Zapisnik 2. sestanka Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 14. 12. 2010
 
Zapisnik 1. sestanka Sveta staršev Osnovne šole Brezovica, dne 28. 9. 2010